
Інгібітор корозії конденсатних ліній EPC 207
6 900 ₴/каністра
- В наявності
Інгібітор корозії конденсатних ліній ЕРС 207 — це комплексний реагент на основі нейтралізувальних амінів, призначений для обробки ліній конденсату та їхнього захисту від вуглепкислотної корозії. ЕРСTM 207 можна використовувати для оброблення технічної води в харчовій промисловості.
Інгібітор корозії ЕРСTM 207 виробляється ТУ:У 20.5-38433478-001 з см. №1:2015
СВІЙСТВА
Нейтралізувальні аміни, випаровуючись разом із парою, захищають лінії повернення конденсату від вуглецевої корозії. Одні з цих амінів конденсуються швидше і, отже, здійснюють захист уже на самому початку конденсатних ліній, інші конденсуються пізніше та захищають наступні ділянки ліній. Отже, нейтралізується вся вуглекислота, яка формується під час конденсації пари в присутності двоокис вуглецю.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДОЗОВАНІЮ
Доза реагенту залежить від кількості вуглекислоти, яке необхідно нейтралізувати в конденсаті та становить 1 мг/л на кожен мг/л СО2. ЕРСTM 207 дозується в концентрованому або розведеному вигляді. Сумісний з іншими реагентами, які використовуються для оброблення котлової води. Місце введення: після деаратора або в паропровідний тракт.
Контроль дозування: підтримка pH конденсату в межах 8,5-9,5.
Рекомендації щодо дозування, а також підбір оптимального водно-хімічного режиму здійснюють фахівці нашої компанії
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТА
Зовнішній вигляд: світло-жовта або безбарвна рідина
Активні речовини:циклічні аміни
Щільність, кг/л:0,98 ± 0,05
pH:12,0 ± 0,5
T замерзання, °C: -2
CAS No:108-91-8
Паковання — пласт. каністра 20 кг
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
- Ціна: 6 900 ₴/каністра