
Насос для свердловини Pedrollo 4SRm 1.5/15 S-PD
28 058 ₴
- В наявності
- Код: 922872
Завдяки вдосконаленій проточній частині в поєднанні з запатентованими новітніми технічними рішеннями була створена нова серія насосів з плаваючим робочим колесом 4SR-S, яка гарантує продуктивність і виняткову ефективність, а також відчутну стійкість до зношування, викликаного наявністю піску у воді, у 10 разів вище, ніж у інших насосів на світовому ринку!
Насос для свердловин Pedrollo 4SRm 1.5/15 S-PD - це надійний занурювальний електронасос італійського виробництва, призначений для ефективної подачі чистої води зі свердловин, колодязів і резервуарів. Ідеально підходить для побутового водопостачання, поливу, зрошення та роботи в автоматичних системах водопостачання.
Модель належить до серії 4SRm (4-дюймові насоси), що забезпечує сумісність зі стандартними свердловинами. Насос відзначається високою продуктивністю, стабільним напором і довговічністю навіть при інтенсивній експлуатації.
ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КОРИСТУВАЧА
Знижене споживання енергії та відчутна довговічність, навіть за наявності піску (до 200 г/м3), завдяки інноваційній запатентованій гідравлічній частині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Pedrollo |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 109 м |
| Споживана потужність | 0.75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 14 кг |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
- Ціна: 28 058 ₴



